DÖVİZ

Alış Satış
dolar USD 8.35 TL 8.36 TL
dolar EURO 10.1 TL 10.1 TL

İLETİŞİM

Oruç reis mah. Giyimkent 14. Sokak No:10/A ESENLER/ISTANBUL

HAKKIMIZDA

2012yılında “Farmavera İlaç ve Sağlık Ürünleri” adıyla çalışmalarına başlamış olan firmamız,2013 yılında Ecza Deposu ruhsatını alarak “FARMAVERA ECZA DEPOSU” adı altında çalışma hayatına devam etmektedir.

Türkiye’deki modern eczacılığın gelişmesinde önemli bir rol üstlenmekte,Türk İlaç Endüstrisindeki yenilikleri ve batının yöntemlerini yakından takip etmektedir.

Firmamız tamamen ilaç,tıbbi malzeme, glikoz test çubukları, glikoz metreler,dolgu malzemeleri,jenerik ilaçlarve uluslararası kökenli ürünleri en uygun fiyatlarla bünyesinde barındırmaktadır.Uluslararası toptancılar,distribütörler ve ticari firmalarla, onların tüm tıbbi  ve medikal ihtiyaçlarına cevap verebilmek adına, daimi olarak iletişim halindedir ve  Roche,Bayer,AstraZeneca,Allergan,Ipsen,SanofiAventis,Pfizer,Servier,BMS,Lilly gibi uluslararası çapta en çok tanınan markalarla müşterilerine hizmet vermektedir. Onkoloji, enfeksiyon ve kalp-damar hastalıkları,dermatoloji ve daha bir çok alanda ilaç tedariği yapmaktadır.

Personelimizin gerekli bilgi ve donanıma sahip oluşu, müşterilerimizin ihtiyaçlarını doğru bir şekilde analiz etmemize olanak sağlamaktadır.Ayrıca faaliyetlerimiz Sağlık Bakanlığı tarafından düzenli olarak denetlenmektedir.

Farmavera Ecza Deposunun,Türkiye’deki en güvenilir kuruluşlarından birisi olmasının başlıca nedeni;müşterilerine verdiği güven duygusu ve hizmet kalitesidir.